“Pata besim te loja jote, por bëre mirë që dole”, Arbri komenton Jetmirin, ish-banori kërkon të lërë studion

Mediale Vip

“Pata besim te loja jote, por bëre mirë që dole”, Arbri komenton Jetmirin, ish-banori kërkon të lërë studion

Më: 20 prill 2024 Në ora: 23:07
Jetmiri

Jetmiri, pas daljes së tij të papritur nga shtëpia e Big Brother VIP, u përplas me opinionistët, ndërsa u tregua i rezervuar dhe donte të largohej nga studio.

Ledioni: Çfarë ndodhi?

Jetmir: Asgjë e jashtëzakonshme.

Ledioni: Mungesë respekti ndaj publikut dhe ndaj banorëve, fillove të përmendje ca histori që nuk ka lidhje me atë.

Jetmir: Çështje perceptimi. Faleminderit që më dhatë mundësinë, edhe unë të vazhdoj rrugën time.

Ledioni: E vazhdove këtë rrugëtim me forcën e mendjes. Mungesa jote e koherencës është ose je civil dhe i qytetëruar, ose jo.

Jetmir: Ju keni të gjithë armët e gjësë, unë në izolim, aq kisha mundësi

Arbri: Pata besim te loja jote, por edhe ti e kuptove që je shumë dobët. Bëre mirë që dole. Ke pasur kohën e nevojshme, kam pritur shumë, të tundësh themelet e shtëpisë, por nuk e e bëre kurrë, sepse e pe veten tënde të dobët

“Nuk e shoh kështu, por mendimi jot”, thotë Jetmiri, ndërsa kërkon të lërë lojën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat