Vivien bën deklaratën e papritur për Getinjon

Mediale Vip

Vivien bën deklaratën e papritur për Getinjon

Më: 21 prill 2024 Në ora: 11:00
Getinjo dhe Vivien Thano

Getinjo dhe Vivien Thano romancën e tyre e filluan në edicionin e “Big Brother VIP Kosova 1”.

Por pas disa muajsh çifti vendosë t’i japin fund lidhjes së tyre, për arsye private.

Ndërsa Vivien kohës së fundit ishte në një intervistë në Kosovë, ku ka bërë deklaratën e papritur për Getinjon.

@soulsxedits •Sa te mir ishin💔 #bbvipks #getinjo #vivienthano #fypシ #viral #foryou #fypシ゚viral @getinjo @Vivien Thano ♬ original sound - soulsxedits

Mes rreshtave modelja shprehet se “Unë nuk e kam humbur kurrë besimin te ai njeri, dmth një ditë mund të rregullohet”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat