Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Mediale Vip

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Më: 21 prill 2024 Në ora: 21:24
Anxhela Peristeri dhe Atdhe Xharavina

Anxhela Peristeri është një prej emrave më të dashur në industrinë e muzikës.

Peristeri pritet që së shpejti të lansojë këngën e re të titulluar “Bota ime” dhe prej tani ka publikuar disa imazhe dhe një sekuencë se si do të duket klipi.

Befasia për të gjithë është se pjesë e klipit të saj do të jetë protagonist edhe Atdhe Xharavina njëherësh ish banori i Big Brother VIP Kosova.

Image
Anxhela Peristeri

Anxhela ka të veshur një fustan të kuq të lirshëm dhe përherë bukuria e saj është ajo që i mahnit të gjithë.

Nuk mund të mos vihet re natyrisht edhe vallëzimi sensual që bën ajo me Atdheun, në videon e publikuar në Instagram.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat