Paris Hilton tregon domethënien e emrit të vajzës së saj

Mediale Vip

Paris Hilton tregon domethënien e emrit të vajzës së saj

Më: 23 prill 2024 Në ora: 13:17
Paris Hilton

Biznesmenja Paris Hilton ka folur për domethënien e emrit të vajzës së saj.

Ajo në podcast-in e saj në iHeartRadio ka thënë se e ka një episod të veçantë pasi më në fund bashkë me bashkëshortin e saj e kanë prezantuar vajzën e tyre, London, për publikun e gjerë.

“Zgjodha Londrën si emrin e saj sepse është një nga qytetet e mia të preferuara në botë. Dhe që kur isha e vogël, gjithmonë ëndërroja të kisha një vajzë të vogël me emrin London”.

“Unë mendoj se tingëllon shumë bukur së bashku, Paris dhe Londër, dhe është thjesht një emër kaq i bukur dhe unik”, tha Hilton, shkruan People.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat