Tuna nuk mbanë lotët për problemet që i ka sjellë jeta

Mediale Vip

Tuna nuk mbanë lotët për problemet që i ka sjellë jeta

Më: 23 prill 2024 Në ora: 14:48
Tuna Sejdiu

Tuna Sejdiu është shfaqur duke qarë në rrjete sociale.

Teksa ka shkruar edhe diçka mbi postimin e saj.

Por duket se ky është vetëm një trend TikToku, për të cilin shkruan:

Image
Tuna Sejdiu

“Kur ateron n’vendlindje, zbret nga aeroplani dhe te gjitha problemet t’kthehen”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat