Dhurata Dora publikon ”Sheqerin”

Mediale Vip

Dhurata Dora publikon ”Sheqerin”

Më: 23 prill 2024 Në ora: 22:47
Dhurata Dora

Siç edhe kishte paralajmëruar, Dhurata Dora ka nxjerrë këngën e saj më të re, ‘Sheqer’.

Bukuroshja shihet si gjithmonë e veçantë dhe bukur.

Këngën mund ta dëgjoni në të gjitha platformat muzikore.

Ndiqeni të plotë në vijim:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat