“Je komplet false”, Roza i kthehet keq Heidit: Do të ta nxjerr prej hundësh atë fjalë, kjo është loja ime

Mediale Vip

“Je komplet false”, Roza i kthehet keq Heidit: Do të ta nxjerr prej hundësh atë fjalë, kjo është loja ime

Më: 23 prill 2024 Në ora: 23:33
Roza, Heidi

Debati i vazhdueshëm mës Heidit dhe Rozës ishte temë diskutimi gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme në Big Brother.

Heidi u shpreh se Roza është false, ndërsa kjo e fundit iu përgjigj se ‘do ta nxjerr për hundësh fjalën që më the’.

Roza: Që lufton për dashurinë, e kam fjalën që në debatet e Romeos i qëndron në krah dhe lufton. Më kujtohet Rikja që më thoshte, po mundohet të të bëjë shoqe se të ka frikë si lojtare dhe nuk ja mora për bazë por e shoh këtë lloj strategjie. Heidi shpesh herë që nga starti të kthehet keq, pastaj të afrohet si shoqe. Dashuria e të dyve më pëlqen, në prizëm me Romeon. Që Heidi është karakter i ftohte, që Romeo i tha hajde ikim, ajo tha jo. Ju nuk e njihni njëri tjetrin, kjo u komentua edhe nëpër prime. Unë për këtë gjë hëngra fjalën false. Atë fjalën do të ta nxjerr prej hundësh.

Heidi: Je false, s’ke nevojë me thënë historinë e Big Brother

Romeo: Kam tre ditë që po dëgjoj këto gjëra u çmenda. Janë ca gjëra që rëndojnë më shumë dhe ca njerëz nuk e kuptojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat