“Ta hënksha p***** unë ty”, Françeska lëshon gojën, habit me deklaratën

Mediale Vip

“Ta hënksha p***** unë ty”, Françeska lëshon gojën, habit me deklaratën

Më: 24 prill 2024 Në ora: 16:07
Françeksa Murati

Françeksa Murati, një nga banoret më të përfolurnë ‘Big Brother VIP’, ku me debatet e saj me konkurrentët e tjerë, bukuroshja ka marrë vëmendjen e publikut.

Mbrëmjen e djeshme teksa po  qëndronte me banorët e tjerë në tavolinë Françeska ka habitur me deklaratën për Eglën.

Në një moment Françeska është nga ngatërruar me fjalët dhe iu është drejtuar aktores me fjalët “Ta hënksha p***** unë ty”.

 

@informohu LuizEjlli #luizejlli #luizi #kiara #kiaratito #bigbrotherMeriton #Meritoni #merioniilnisa #ilnisameritoni #meritonmjekiqi #eglaaceno #bbvip3al #bigbrotheralbania #bbvip #bigbrotheralbania #eglaceno #egla #bigbrotheralbaniavip3 #fyp #viral #video #videoviral #egla #erjola #ledjona #piranjat #meritoni #meritonmjekiqi #ledjonliço #ledjoni #eglaaceno #egla #bigbrother #vipatshqiptare #bigbrothervip3 #bbvip3al #bigbrothervipalbania #jetmiri #françeska #meritoni #meritonmjekiqi #bigbrotheralbania #fyp #viral #eglaceno #egla #françeska #juli #juldeda #egla #eglaceno ♬ original sound - INFORMOHU ÇDO DITË > me ne

Më pas është munduar që të sqarojë fjalët, ku tha se e kishte për ‘prillin’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat