Kiara prezanton vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

Mediale Vip

Kiara prezanton vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

Më: 15 maj 2024 Në ora: 18:24
Kiara Tito

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përditshmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.

Image
Luna

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat