Kështu po e thërret mbesën Xheraldina Vula

Mediale Vip

Kështu po e thërret mbesën Xheraldina Vula

Më: 17 maj 2024 Në ora: 06:26
Xheraldina Vula me Poin

Xheraldina Vula ka postuar një foto në rrjete sociale me mbesën e saj Poin.

Gjyshe e mbesë shihen jo pak ngjashmëri.

Ajo poshtë fotos ka shkruar: ” Synja e ninit”.

Image
Xheraldina Vula me Poin

Poi po duket tejet e lumtur dhe rehat në krahët e gjyshes Xheri.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat