Banorët në një situatë të vështirë, Romeo dhe Juli të detyruar të zgjedhin se cilin do të…

Mediale Vip

Banorët në një situatë të vështirë, Romeo dhe Juli të detyruar të zgjedhin se cilin do të…

Më: 19 maj 2024 Në ora: 06:47
Banorët e BBV Albania

Banorët e BBV3 janë vënë në një situatë mjaft të vështirë pasi nuk e dinë që është lojë e Vëllait të Madh.

Romeos dhe Julit i është dashur që të zgjedhin se me cilin banor do donin ta ndanin podiumin për të fituar çmimin e madh.

Ledioni: Me kë prej tre dëshiron ta ndash podin?

Romeo: Me Heidin.

Ledioni: Shko tek Heidi. Juli me kë dëshiron tan dash podin?

Juli: Me zemrën time Eglën.

Ledioni: Ok mund të shkosh.

Më pas Ledioni i komunikon banorëve se të pestë do jenë pjesë e finales dhe në këto momente shpërthyen fishekzjarrëve dhe të gjithë banorët u lumturuan.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat