Pas propozimit romantik, Cindy Marina jep lajmin e bukur

Mediale Vip

Pas propozimit romantik, Cindy Marina jep lajmin e bukur

Më: 19 maj 2024 Në ora: 10:07
Cindy Marina

Cindy Marina dhe Genar Topalli, bënë një hap të madh në rrugën e tyre të dashurisë muaj më parë. Në muajin shkurt Genar i propozoi për martesë modeles.

Momenti romantik u përjetua në bregun e Amalfit, në Portofino, ndërsa një melodi e ëmbël e kënduar nga Andrea Boccelli, “Love in Portofino”, e shoqëroi këtë moment të veçantë.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, Cindy ka treguar se planifikojnë që të bëjnë dasmë vitin tjetër. Ajo nuk e përjashton mundësinë që Roma të jetë vendi ku te celebrojnë dashurinë, teksa shprehet se do të jetë edhe nuse moderne, edhe tradicionale.

“Propozimin e mora dhe dasma duhet menduar patjetër. Do të jetë vitin tjetër. Ndoshta në Romë. Do të ketë ndërthurje të tradicionales dhe modernes”, ka thënë modelja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat