Mozzik së shpejti më album të ri, paralajmëron për surpriza të tjera

Mediale Vip

Mozzik së shpejti më album të ri, paralajmëron për surpriza të tjera

Më: 19 maj 2024 Në ora: 15:38
Mozzik

Reperi Mozzik së shpejti do të vij me një mega album.

Këtë lajm e ka konfirmuar vet reperi, ndërsa ka thënë se albumi përbëhet nga 20 këngë.

Po ashtu Mozzik ka paralajmëruar se do të ketë edhe surpriza të tjera.

“1 vit punë intensive qe realisht ka qenë e lodhshme shumë , më ka marrë kohë shumë por ia ka vlejtë çdo ditë e natë . Energjia ime ka folë më së shumti këtë herë , shpirti jem ka folë më shumti këtu , truni jem ka pëshpëritë më shumti këtë herë.

Emocion,dhimbje,mërzi,gëzim e dashuri e një mix emocionesh janë derdhur në këtë album . Plot 20 këngë e ku secila është perlë në vete , secila është ndryshe nga tjetra . Ky është coveri , datën e lansimit dhe listën e këngëve do e zbulojmë në ditët në vijim . E normal normal që ka me pas surpriza e gjëra që nuk jan bërë asnjëherë më parë”, ka shkruar Mozzik në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat