41-vjeçare, por në top formë - Arbana Osmani “çmend” rrjetin me gjoksin e saj

Mediale Vip

41-vjeçare, por në top formë - Arbana Osmani “çmend” rrjetin me gjoksin e saj

Më: 20 maj 2024 Në ora: 16:14
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani njihet për jetën e saj super luksoze.

Rroba firmato, aksesorë të shtrenjtë e pushimet luksoze janë pjesë e pandarë e saj.

Ditën e sotme moderatorja ka publikuar dy fotografi krah mikes së saj, Xhemi Shehu.

Edhe pse bie në sy vendi luksoz në Mykonos, vëmendje mori edhe paraqitja seksi e Arbanes, ku me gjithë moshën që ka, 41-vjeçarja ka arritur t’i ruajë linjat trupore.

Ajo nxori në pah gjoksin bombastik duke marrë komente të ndryshme nga fansat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat