Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Kate Middletonit

Mediale Vip

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Kate Middletonit

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:08
Kate Middleton

Beteja e Kate Middletonit me kancerin po bëhet gjithnjë e më e vështirë. Sipas Radar Online, princesha e Uellsit vuan nga lodhja, vjellja dhe efektet e tjera anësore të kimioterapisë parandaluese.

Pavarësisht kësaj, Kate po përpiqet të jetë e fortë dhe e guximshme përballë fëmijëve të saj, pasi nuk dëshiron që George, Charlotte dhe Louisi të shqetësohen.

Princesha po bën “përpjekje të mëdha për të fshehur” shqetësimet që ndjen “sidomos nga fëmijët”. “Për fat të keq, megjithatë, po bëhet gjithnjë e më e vështirë”.

Megjithatë ajo po i merr trajtimet si një “luftëtare”, duke marrë gjithë kohën që i duhet për të pushuar dhe rikuperuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat