Feston sot ditëlindjen/ Megi Pojani nuk përmbahet dhe poston foton e saj +18, i mbulon të pasmet me…

Mediale Vip

Feston sot ditëlindjen/ Megi Pojani nuk përmbahet dhe poston foton e saj +18, i mbulon të pasmet me…

Më: 22 maj 2024 Në ora: 20:31
Moderatorja e njohur, Megi Pojani

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen.

Në ditën e saj të lindjes nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Image
Moderatorja e njohur, Megi Pojani

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për ti mbuluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat