Mihrija e Tringa bëhen të parat re e vjehërr që e pushtojnë Time Square

Mediale Vip

Mihrija e Tringa bëhen të parat re e vjehërr që e pushtojnë Time Square

Më: 22 maj 2024 Në ora: 21:42
Mihrija e Tringa

Këngëtarja Mihrije Braha bashkë me renë e saj Tringen kanë kaluar ditë të bukura në SHBA.

Re e vjehërr kanë ndarë foto e video në rrjete sociale nga ditët e kaluara në “tokën e premtuar”.

Edhe një herë Mihrije Braha dhe Tringa, e kanë dëshmuar se kanë raport të shkëlqyer dhe së më shumë janë shoqe sesa re e vjehërr.

Këto janë disa nga fotot e dy bukurosheve nga Times Square.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat