Jessica shpjegon pse ajo dhe Justin u zhvendosën në Nashville

Mediale Vip

Jessica shpjegon pse ajo dhe Justin u zhvendosën në Nashville

Më: 23 maj 2024 Në ora: 11:38
Jessica Biel dhe Justin Timberlake

Jessica Biel ka folur për familjen e saj në një intervistë të re.

Aktorja 42-vjeçare, nënë e dy fëmijëve shpjegoi pse ata bënë një përpjekje për të kaluar më pak kohë në Los Angeles dhe New Yok.

Ata zotërojnë shtëpi në Nashville dhe në Montana tani, për një arsye shumë specifike.

“Thjesht po përpiqemi të krijojmë një normalitet për këta fëmijë dhe ne duam të ndajmë familjen tonë me të dashurit dhe miqtë tanë”, shpjegoi ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat