Nga e vërteta e fëmijës te dhurata nga vjehrra: Loredana na zbulon pjesëza nga lidhja me Karim Adeyemi

Mediale Vip

Nga e vërteta e fëmijës te dhurata nga vjehrra: Loredana na zbulon pjesëza nga lidhja me Karim Adeyemi

Më: 23 maj 2024 Në ora: 22:06
Loredana, Karim

E mbani mend këtë foto? Karim Adeyemi me një beb në krahë publikuar nga Loredana që na bëri të gjithëve të mendojmë mos ndoshta ata janë bërë prindër.

Dhe sot Loredana na e ka dhënë përgjigjen përmes një video në TikTok.

Ajo ka publikuar vlogun e saj të parë duke na marrë në ndeshjen e Borussia Dortmund me PSG të para disa javëve.

Siç mund të shihet në video ata janë në avion me shokët e skuadrës së Karim, i cili po mban në prehër djalin e një prej tyre.

Mes të tjerash, reperja zbulon një dhuratë që ka marrë nga vjehrra e saj. Bëhet fjalë për një çantë Channel.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat