“Ke tu u thye në midis”, Meda rrëzohet në skenë

Mediale Vip

“Ke tu u thye në midis”, Meda rrëzohet në skenë

Më: 24 maj 2024 Në ora: 06:22
Meda

Meda është shumë pranë publikut përmes këngës së tij.

Meda është mjaftë i kërkuar kohës së fundit në koncerte të shumta në vende të ndryshe në botë.

Një video qe po qarkullon në rrjet shihet teksa këngëtari hynë në skenë rrëzohet.

Por me pas u ngrit në këmbë dhe vazhdoi të këndonte sikur të mos kishte ndodhur asnjë incident.

Për më shumë ndiqeni pamjet.

@kosovo_music13

MEDA

♬ Originalton - Kosovo_music
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat