Xhensila futet sonte në Ferma VIP

Mediale Vip

Xhensila futet sonte në Ferma VIP

Më: 24 maj 2024 Në ora: 15:41
Xhensila Pere

‘Ferma VIP’ është reality show që ka bërë pjesë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët do duhet të jetojnë së bashku në një fermë si dhe të kujdesen për kafshët.

Pas rikthimit të Dijonis Bibës, burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të ditur se një tjetër emër pritet t’i bashkohet skuadrës së fermerëve.

Bëhet fjalë për Xhensila Peren, modelen dhe njëkohësisht ish-banoren e ‘Big Brother’.

Hyrja e saj vjen në një pikë të lojës ku fermerët kanë krijuar terrenin e tyre, por mbetet të shihet sesi do të përshtatet me to dhe me lojën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat