Dijonisi i mëson qenit si t’i japë dorën: I pa marrë vesh

Mediale Vip

Dijonisi i mëson qenit si t’i japë dorën: I pa marrë vesh

Më: 25 maj 2024 Në ora: 14:10
Dijonisi

Dijonis Biba e ka nisur ditën mbarë dhe me një qëllim që mesa duket i ka vënë vetes.

Të mësojë qenin që tu përgjigjet komandave, është “detyra” e Dijonisit, por mesa duket po haset me vështirësi.

Qeni nuk ka pranuar të bindet, ndërsa ka parë më shumë rehatinë e tij.

“Bjere dorën, jo gojën o vëlla. Qen i pa marrë vesh. Çohu në këmbë”, dëgjohet të thotë Dijonisi.

Video

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat