Romanca zgjati pak! Madonna ndahet nga i dashuri më i ri në moshë

Mediale Vip

Romanca zgjati pak! Madonna ndahet nga i dashuri më i ri në moshë

Më: 25 maj 2024 Në ora: 18:17
Madonna dhe i dashuri i saj

Madonna dhe i dashuri i saj, trajneri i boksit Josh Popper, janë ndarë.

Sipas mediave të huaja, oraret e çiftit e vështirësuan gjetjen e kohës për njëri-tjetrin, duke çuar në një vendim për të ndarë rrugët.

Një burim i afërt tha për ‘The Sun’ se Madonna, e cila kohët e fundit përfundoi turneun e saj Celebration, “mezi e kishte parë Josh-in për muaj të tërë, sepse orari i saj ishte shumë i ngjeshur”.

“Për momentin marrëdhënia e tyre nuk duket e bukur dhe ata i kanë ftohur gjërat, por janë duke qëndruar miq,” shtoi burimi i brendshëm.

Këngëtarja 65-vjeçare dhe trajneri 30-vjeçar u panë për herë të parë së bashku në mars të vitit 2023 dhe lidhja e tyre u bë kryefjalë për shkak të diferencës së madhe të tyre në moshë.

Më pas, Madonna konfirmoi lidhjen e saj me Popper pasi postoi një foto të tyre së bashku teksa mbanin maska në fytyrë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat