Habit Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me 2 persona

Mediale Vip

Habit Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me 2 persona

Më: 25 maj 2024 Në ora: 22:07
Sara Gjordeni

Sara Gjordeni është mes ish-banorëve që po merr pjesë në natën finale të Big Brother Vip. Në tapetin e kuq ajo është shfaqur e vetme pa partnerin e e saj, Bardhin.

Megjithatë, Sara është përballur me disa pyetje nga gazetarët pak para nisjes së spektaklit të sotëm, ku deklaroi se ka nisur një proces gjyqësor me dy persona të cilët i kanë sulmuar atë dhe Bardhin, pa përmendur emra.

A sa mirë që bëhet kjo pyetje se i bie që janë të ndërgjegjshëm njerëzit që unë mund ta bëj këtë gjë, sepse e meritoj ta bëj këtë gjë?

Për kë?

Aktualisht jam me dy persona me fillimet e një procesi gjyqësor. Me dy persona që e kishin marrë shumë seriozisht këtë sulmin. Njerëz me të cilët unë kam punuar.

A do t’i zbulojë?

Jo, absolutisht jo. Por ka njerëz që e kanë tepruar jashtëzakonisht shumë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat