Surpriza emocionuese për Jul Dedën në finalen e madhe! Takon familjarët dhe miqtë në skenën ku nisi karrierën

Mediale Vip

Surpriza emocionuese për Jul Dedën në finalen e madhe! Takon familjarët dhe miqtë në skenën ku nisi karrierën

Më: 25 maj 2024 Në ora: 23:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Surprizë e veçantë për Julian Dedën në natën finale të Big Brother VIP3.

Finalisti është suprizuar nga familjarët dhe miqtë e tij në skenën ku ai nisi karrierën, Portokalli.

“Portokallia është shkolla ime e parë e humorit dhe artit dhe falënderoj nga zemra Portokallinë”-tha Juli.

Kolegët e tij aktorë, kishin kishin thurur edhe një ‘bejte’ me plot humor për Julian Dedën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat