Gresa rrëfehet si kurrë më parë

Mediale Vip

Gresa rrëfehet si kurrë më parë

Më: 26 maj 2024 Në ora: 07:19
Gresa

Modelja shqiptare, Gresa Hoti ka qenë e ftuar në Prive në rubrikën “5 data.

Ajo rrëfeu pesë datat më të veçanta në jetën e saj.

Gresa fol për vështirësitë në fillimet e profesionit të saj si modele, si dhe ka rrëfyer plot detaje të tjera.

Ajo gjithashtu foli nga ankthi deri tek martesa.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat