Marrëdhënia me Baby G, Dijonisi: Njeri më pozitiv nuk gjen!

Mediale Vip

Marrëdhënia me Baby G, Dijonisi: Njeri më pozitiv nuk gjen!

Më: 26 maj 2024 Në ora: 08:25
Baby G dhe Dijonis

Teksa qëndronin në verandën e “Ferma VIP”, Dijonisi ka folur për marrëdhënien me Baby G.

Fermeri u shpreh se këngëtarja është shumë pozitive.

Ai tha gjithashtu se Baby G dëgjon shumë personat e tjerë, e sipas tij ajo nuk duhet të ndikohet.

“Njeri më të mirë, më rob zoti, më shpirt mirë, më pozitive nuk gjen askund. Bërtet ndonjëherë kot, por bërtet për mirë. I ka lezet e bërtitura. Ka dhe një gjë të keqe, dëgjon njerëz kot.Aty e prish ajo. Mos u ndiko”, tha Dijonisi për Baby G.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat