Young Zerka së shpejti bëhet baba për herë të parë

Mediale Vip

Young Zerka së shpejti bëhet baba për herë të parë

Më: 26 maj 2024 Në ora: 23:15
Young Zerka

Young Zerka do të bëhet shumë shpejt baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij Iliana së shpejti do bëhen prindër të një djali.

Ka qenë partnerja e tij që ndau foto nga pritja e ëmbël në profilin e saj në Instagram.

Vlen të theksohet se Zerka është një nga artistët më produktiv në skenën shqiptare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat