As Arta Kabashi nuk pati të brendshme në finalen e BBVA

Mediale Vip

As Arta Kabashi nuk pati të brendshme në finalen e BBVA

Më: 27 maj 2024 Në ora: 12:25
Arta Kabashi

Ish-banorja e BBVA-së, Erjola Doçi, shkaktoi tërmet me paraqitjen e saj në finalen e këtij reality-show.

Por, një paraqitje po aq sensuale ishte edhe nga këngëtarja kosovare Arta Kabashi.

Me anë të disa fotografive në Instagram shihet se fustani i shkurtër ishte i çarë edhe më përtej pjesës intime, gjë e cila ka zbuluar qartë që nuk ka pasur të brendshme veshur.

Në këtë fustan glamuroz, Arta dukej shumë seksi dhe provokuese.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat