Gjesti rikthehet me këngën e re “Beba”

Mediale Vip

Gjesti rikthehet me këngën e re “Beba”

Më: 27 maj 2024 Në ora: 19:21
Gjesti

Rap-artisti i njohur shqiptar, Gjesti, ka publikuar ditën e sotme (e hënë) projektin e ri muzikor të quajtur, “Beba”.

Teksti dhe melodia është bërë nga vet këngëtari me producim nga Albos.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, XL Films.

Producent ekzekutiv i këtij projekti vlen të ceket se është SGM.

Besart Kelmendi (emri i vërtetë) është rikthyer me një këngë e klip veror.

Kjo tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga fansat e publiku.

Ai kishte bërë një tërheqje nga muzika për një kohë, por që tani është rikthyer fuqishëm me prurje të reja. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat