U shfaq me syze në festë, çfarë ka ndodhur me Heidin? Flet ish-banorja

Mediale Vip

U shfaq me syze në festë, çfarë ka ndodhur me Heidin? Flet ish-banorja

Më: 28 maj 2024 Në ora: 06:49
Heidi

Heidi Baci, një prej ish-konkurrenteve më të dashura të edicionit të tretë të “BBV3”, u pozicionua në vendin e katërt në finale e cila u eliminua pas Meritonit.

Përveç Heidit dhe Eglës, prej 3 finalistëve të tjerë kemi patur nga një reagim pas daljes së tyre nga shtëpia.

Sakaq, teksa ishte pjesë e “After Party-t” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme, Heidi është shprehur se nuk ka qenë shumë aktive për shkak se ka patur një problem me sytë.

Kjo gjë u vu re dhe nga paraqitja e saj me syze në festë.

Sakaq, ish-banorja shprehet se shumë shpejt do të kthehet dhe “ju puth shumë”!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat