Aktori i njohur mbrojti një femër kur u vra nga hajnat

Mediale Vip

Aktori i njohur mbrojti një femër kur u vra nga hajnat

Më: 28 maj 2024 Në ora: 08:57
Johnny Wactor

Johnny Wactor po cilësohet si hero nga familja e tij pasi u vra në një tentativë grabitjeje.

Aktori i njohur u qëllua dhe u vra në qendër të Los Anxhelosit në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës. Tre burra po tentonin të vidhnin një katalizator nga makina e tij.

Familja e Johnnyt ka dhënë detaje të reja rreth momenteve të tij të fundit, të cilat e paraqesin atë si një hero.

Është zbuluar se Johnny ishte duke punuar në një punë anësore si banakier të premten mbrëma dhe ishte duke ecur me një kolege në makinën e saj në fund të një nate vonë pune. Pranë makinës së Johnnyt qëndronin burra dhe ai fillimisht mendoi se po tërhiqej, por më pas ata i drejtuan një armë.

Johnny lëvizi përpara koleges së tij dhe e mbrojti atë me trupin e tij kur u qëllua dhe u vra. Të dyshuarit janë ende në arrati.

“Ne jemi jugorë, të lindur dhe të rritur dhe nuk do të lejonim kurrë një femër të ecë vetë drejt makinës së tyre”, tha vëllai i Johnnyt, Grant për DailyMail.com.

Grant shtoi: “Vëllai im ishte ndoshta personi më punëtor që kam takuar ndonjëherë në jetën time. Ai ishte një vëlla dhe person i madh. Këdo që prekte, ai bëri një ndikim të madh. Ai ishte po aq karizmatik në jetën reale sa ishte në kamera. Dhe ai ishte gjithmonë i sinqertë, gjatë gjithë kohës”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat