Armike të përbetuara? Ilnisa i drejtohet Eglës: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Mediale Vip

Armike të përbetuara? Ilnisa i drejtohet Eglës: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Më: 28 maj 2024 Në ora: 22:52
Egla, Ilnisa

Duket se ‘armiqësia’ mes Eglës dhe Ilnisës që nisi në Big Brother VIP, do të vazhdojë edhe jashtë lojës.

Në ‘post Big Brother’, Ilnisa u shpreh se Egla ka humbur dhe sipas saj, nuk do e ketë ndërgjegjen e pastër.

Ilnisa: Le ta lëmë inatin mënjanë dhe mënyrën sesi Egla vizatoi të gjithë rrugëtim, me atë kauzën duke luftuar për gratë, mua më duket qesharake sesi e quan fitore. Po kaloj ca ditë bukura dhe të qeta, po të shikoj sot shumë simpatike në humbjen tënde. E kuptoj anën financiar, por a ta lehtëson ndërgjegjjen kjo? Të njëjtën sjellje e vazhdon dhe jashtë?

Egla: Ti nuk e di sesi sillem unë jashtë, është mendimi yt mbi mua dhe e respektoj, nuk e konsideroj dhe aq por është okej.

Ilnisa: Ka seksualizuar Meritonin, Romeon dhe Julin

Meritoni: Është munduar…

Egla: Se paskam ditur. Më paskan përmendur dhe mua nënën por se paskam përdorur, duhet të pushoni së thëni më ka përdorur këtë atë

Ilnisa: Ke diçka për të thënë për fëmijën?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat