Meritoni puth Ilnisën, ajo e ndanë me ndjekësit

Mediale Vip

Meritoni puth Ilnisën, ajo e ndanë me ndjekësit

Më: 28 maj 2024 Në ora: 23:37
Meritoni dhe Ilnisa

Çifti i njohur dhe shumë i komentuar, Ilnisa dhe Meritoni po e vazhdojnë lidhjen e tyre edhe jashtë shtëpisë se Big Brother.

Ata janë duke shijuar çdo moment bashkë, duke ndarë foto edhe me fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Para pak minutash Ilnisa ka ndarë një foto, ku shihet Meritoni duke i dhuruar puthje të ‘ngrohta’ asaj.

Image
Meritoni dhe Ilnisa

Dyshja simpatike në një formë po dëshmojnë së pavarësisht dallimeve në moshë, dashuria që ndjejnë për njeri tjetrin është me e madhe.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat