Gresa Hoti tregon se kush është “beba” e saj

Mediale Vip

Gresa Hoti tregon se kush është “beba” e saj

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 12:46
Gresa Hoti

Modelja e njohur dhe ish-banorja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon postime të ndryshme.

Ajo së fundmi në Instagramin e saj ka postuar një fotografi të maçokut të saj.

Image
Foto e postuar nga Gresa Hoti

“Beba jem”, ka shkruar Gresa krahas fotografisë së publikuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat