Rita Ora futet në rrobalarëse për të promovuar këngën e saj të re “Ask And You Shal Receive”

Mediale Vip

Rita Ora futet në rrobalarëse për të promovuar këngën e saj të re “Ask And You Shal Receive”

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 06:23
Rita Ora

Rita Ora ndau me ndjekësit e saj një video në Instagram të hënën ku dukej duke u stërvitur në një studio vallëzimi e veshur me një këmishë të kuqe të shkurtër dhe pantallona të bardha sportive.

Më pas, klipi ndryshoi në një skenë ku Rita po ushtronte të njëjtat lëvizje duke dalë nga një makinë larëse në një lavandari gjatë xhirimeve të klipit, shkruan DailyMail.

Ylli i hitit të sapo publikuar “Ask and You Shall Receive” dukej tërheqëse në video, ku shihet duke veshur një palë të brendshme ngjyrë kafe që theksonin mesin e saj të tonifikuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Ajo kishte veshur gjithashtu të brendshme që përputheshin me pjesën e sipërme, ndërsa flokët i kishte të stilit të krehura në kaçurrela të lirshme.

Duke përshkruar klipin, Rita shkroi: “Si filloi kundrejt si po shkon. Duke ndjerë veten në atë pamje të tëra të zhveshur! Jo veshja tipike ‘për të bërë larje’, e di!!”.

“Ask & You Shall Receive” është kënga më e fundit e Ritës pas suksesit të albumit të saj të 2023-ës “You & I”.

Duke folur për këngën e saj të re, Rita tha në një intervistë së fundmi: “Kënga është plot me ritme verore dhe për të kapur momentin në mënyrë romantike dhe të hidhesh drejtpërdrejt me atë person të veçantë”.

Ky klip vjen pak pasi Rita përjetoi një moment ngatërrese gjatë performancës së saj në festivalin “Mighty Hoopla” në Londër, ku ngatërroi tekstin e këngës “Anywhere” me atë të “Lonely Together”.

Momenti duket se e ngatërroi yllin, e cila menjëherë filloi të këndonte vargjet e një kënge krejt tjetër, para se të kuptonte gabimin e saj. “Oh, kjo është kënga e gabuar”, pranoi ajo para publikut.

Rita tërhoqi vëmendjen ndërsa ekspozoi barkun e saj të tonifikuar dhe krahët me tatuazhe në veshjen e saj të përsosur verore.

Ajo tregoi pamjen e saj të guximshme me lëkurë teksa hidhte valle në skenë, duke treguar lëvizjet e saj më të mira të vallëzimit. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat