Martohen Lumi dhe Kaderi?

Mediale Vip

Martohen Lumi dhe Kaderi?

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 08:35
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj

Lidhja e tyre nisi në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, për të vazhduar tutje edhe pas përfundimit të këtij ‘reality-show’.

Ndonëse “morën mësysh” e u larguan për pak kohë, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj e gjeten përsëri njëri-tjetrin.

Çifti shumë i dashur për publikun është aktiv në rrjete sociale, ku me ndjekësit ndan momente të veçanta.

Mbrëmë vonë, Lumbardhi postoi një fotografi simpatike të dyshes, por vëmendjen e mori mbishkrimi që bëri.

“Bashkëshorte e lumtur, jetë e lumtur”, shkroi ai, duke iu referuar Kaderit.

Ndonëse mund të merret me shaka nga shumica, dyshimet u ngjallen edhe më shumë nga një mikeshë e dyshes e cila i pyeti “Ku është unaza?”.

Kësaj pyetjeje, Kaderi vetëm iu qesh, duke i thënë mikeshës se e do.

A janë martuar vërtet Lumi dhe Kaderi? Mbetet të shihet!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat