Foto bombastike/ Megi Pojani vazhdon provokimet nga Maldivet, vë në pah të pasmet në bikini

Mediale Vip

Foto bombastike/ Megi Pojani vazhdon provokimet nga Maldivet, vë në pah të pasmet në bikini

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 19:02
Megi Pojani

Megi Pojani, një nga personazhet më të dashura në botën e televizionit, ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale pas publikimit të fotografive të saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja e njohur dhe njëherësh influencerja e njohur është bërë qendra e vëmendjes me imazhet e saj nga pushimet e saj super luksoze.

Ajo pozoi në bikini me ngjyrë të gjelbër derisa vinte në pah linjat e saj të përkryera trupore.

Nuk kishte se si të mos fokusohej e gjithë vëmendja tek pozat e saj tejet provokuese.

Bukuroshja shqiptare, tash e sa ditë ka nisur pushimet e saj luksoze në Maldives, duke ndarë edhe detaje të shumta nga atje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

“Dukem e qetë por kurrë mos i besoni një lunderze paqësore. Kam dhëmbë të fortë dhe një kafshim të fuqishëm”, shkroi Megi në postimin e saj. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat