Takimi në Coachella, darka në Milano dhe fotot që konfirmojnë lidhjen: brenda historisë mes Fedez dhe Garance Authié

Mediale Vip

Takimi në Coachella, darka në Milano dhe fotot që konfirmojnë lidhjen: brenda historisë mes Fedez dhe Garance Authié

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 21:01
Fedez dhe Garance Authié

Fedez dhe Garance Authié nuk fshihen më. Modelja njëzet vjeçare që ka zënë vendin e Chiara Ferragni dhe reperi janë fotografuar në Milano dhe shkrepjet nuk mund të keqinterpretohen.

Së pari së bashku në Ferrarin e tij, një nga blerjet pas ndarjes nga Ferragni që gjithashtu shkaktoi shumë diskutime, më pas një darkë në restorantin e Carlo Cracco në Galleria, i njëjti ku Fedez shkoi me gruan e tij dhe ku së bashku me të festoi Shën Valentinin e tij të fundit. Të nesërmen Authié është parë duke dalë nga shtëpia e reperit me karrocë në dorë: lidhja, pra, është konfirmuar përfundimisht.

Nuk është plotësisht e sigurt se ku janë takuar Fedez dhe Garance Authié, por të gjitha të dhënat tregojnë për Coachella, festivalin muzikor të mbajtur në Indio, Kaliforni, në prill. Reperi dhe modelja e kanë frekuentuar në të njëjtat ditë, siç tregojnë disa foto nga llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, ndaj ka gjasa që ata të jenë takuar aty, edhe nëse njohja mund të jetë edhe e mëparshme: asnjë konfirmim nuk ka ardhur deri më tani nga ata. 

Tashmë ishte folur për një lidhje mes reperit dhe modeles gjatë Çmimit të Madh të Monakos të Formula 1, kur ata u panë së bashku. Vetëm pak ditë më parë ajo kishte nisur ta ndiqte në rrjetet sociale dhe prej disa ditësh ka edhe një llogari të re zyrtare në Instagram, tashmë shumë të njohur. Dimë që modelja franceze është një vajzë shumë e rezervuar, studente e Ekonomisë në Universitetin IE në Madrid, një nga më prestigjiozët në Spanjë. Krahas studimeve, Garance ka edhe karrierën si modele, e cila shpesh e çon nëpër botë. Kush e di nëse tani që ka takuar Fedez gjërat do të ndryshojnë. E sigurt është se të dy janë kandidatë për t'u bërë një nga çiftet më të fotografuar të verës 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat