Ratajkowski me plot stil shëtit me qenin e saj rrugëve të New York-ut

Mediale Vip

Ratajkowski me plot stil shëtit me qenin e saj rrugëve të New York-ut

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 23:03
Modelja Emily Ratajkowski

Modelja Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen teksa bëri një shëtitje me qenin e saj Colombo rrugëve të Neë Yorkut.

Modelja kishte veshur një bluzë të zezë, e cila i nxirrte në pah rripat e saj të zinj dhe stomakun e tonifikuar.

Emily e kombinoi crop-topin me xhinse deri tek gjuri, vathë me rrathë dhe këpucë të zeza, shkruan DailyMail.

Image
Modelja Emily Ratajkowski

33-vjeçarja mbante syze dieli gjatë ecjes me qenin e racës Husky-German Shepherd.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat