Robert Berisha dhe e dashura e tij në pushime

Mediale Vip

Robert Berisha dhe e dashura e tij në pushime

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 10:55
Roberti dhe Ana

Roberti dhe Ana siç shihet kanë filluar pushimet e tyre.

Këtë e bënë të ditur vet Ana e cila ka postuar një foto në instastory në krahët e Robertit, me pamje nga pishina.

Çifti më i komentuar në media rozë po shijojnë lidhjen e tyre në maksimum.

Ana dhe Roberti në këto imazhe të reja po shfaqin linjat trupore në top formë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat