Tha se ka bërë seks me Albanon në Ferma VIP, Baby G bën deklaratën e fortë për Valerin

Mediale Vip

Tha se ka bërë seks me Albanon në Ferma VIP, Baby G bën deklaratën e fortë për Valerin

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 20:55
Valeri dhe Baby G

Sot në studion e Ferma Club me moderatorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova janë mbledhur finalistët e Ferma VIP ku kanë treguar ndjesitë pas përfundmimit të reality show-t.

Në të njëjtën studio, disa javë më parë ishte Valeri ai që bëri një deklaratë të fortë. Ai ështe shprehur i sigurt në se dyshja kanë berë seks gjatë qëndrimit te Njishi.

Sot Baby është shprehur se ndërpret ccdo marrëdhënie me Valerin jashtë Ferma VIP.

“Valerin nuk do e kem asnjëherë shok. Në shtëpi e kam toleru shumë, por jashtë nuk rri me njerëz si Valeri. Njëherë më ka lidhur puna. Kurrë më me Valerin”, tha Baby.

Por edhe Valeri ka insistuar për bindjet e tij me Albanon.

“Nuk do më kesh asnjëherë shok si Albano, nuk do bëhem asnjëherë shok ashtu”, tha Valeri.

“Ti ke Florin”, përfundoi Baby G.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat