Çfarë e lidh ish konkurrentin e Grande Fratello me Ilir Shaqirin? Ja si përgjigjet këngëtari Italian

Mediale Vip

Çfarë e lidh ish konkurrentin e Grande Fratello me Ilir Shaqirin? Ja si përgjigjet këngëtari Italian

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 23:01
Massimiliano Varrese

Këngëtari italian pjesëmarrës në Grande Fratello Massimiliano Varrese ka qënë i ftuar në një program televiziv ku ka folur rreth çdo gjëje që është përfolur rreth tij.

Moderatorja: Shoqëria me Ilir Shaqirin

Massimiliano: Është shumë profesionist për një film, ai bënte koreografinë dhe unë regjinë.

Kam zbuluar një njeri me shumë shumë që ka sjellë punën që bën ky shtet dhe njerëzit që bëjnë. Mua më ka thënë disa herë që ka vuajtur për të arritur këtu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat