Nuk është Baby G! Gloria Meshi zbulon me kë vazhdon shoqërinë pas përfundimit të Ferma VIP

Mediale Vip

Nuk është Baby G! Gloria Meshi zbulon me kë vazhdon shoqërinë pas përfundimit të Ferma VIP

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 08:16
Gloria Meshi

Me përfundimin e “Ferma VIP”, disa prej ish-fermerëve kanë mbajtur shoqëri me njeri-tjetrin.

Ishte Gloria Meshi e cila në rrjetet sociale na ka treguar se vazhdon të ketë një marrëdhënie mjaft të mirë më Gledis Gegaj, të njohur si Buçko.

Ish-fermerja ka postuar një “selfie”, ku të dy janë duke kaluar kohë në pishina.

Image
Gloria Meshi dhe Bucko

Kujtojmë se Gloria kishte një shoqëri mjaft të mirë dhe me këngëtaren Baby G, por nuk dihet nëse vazhdon të jetë e tillë edhe jashtë izolimit të “Ferma VIP”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat