Publikohet projekti “2 në 1” mes Ukit dhe Bleros

Mediale Vip

Publikohet projekti “2 në 1” mes Ukit dhe Bleros

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 19:13
Uki- Blero

Dy artistët e njohur, Blero dhe Uki kanë sjell projektin e tyre më të ri muzikor.

“Galeri/Zemra jem”, titullohet projekti i tyre i përbashkët.

Teksti është shkruar nga Uki, ndërkaq projekti është prodhuar nga Cekic.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën e plotë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat