Velijaj i dhuron “Çelësin e qytetit”, Shkurte Fejzes, paralajmërojnë një surprizë për tifozët e kombëtares

Mediale Vip

Velijaj i dhuron “Çelësin e qytetit”, Shkurte Fejzes, paralajmërojnë një surprizë për tifozët e kombëtares

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 15:31
Shkurte Fejza

Kryebashkiaku, Erion Veliaj, i ka dhuruar çelësin e qytetit, këngëtares shqiptare, Shkurte Fejza.

Ata paralajmëruar pas pak një surprizë për tifozët e kombëtares, përcjell IndeksOnline.

Postimi i plotë:

‘Çelësi i Qytetit’ për artisten e madhe Shkurte Fejza   dhe një super surprizë, pas pak, për të gjithë tifozët e Kombëtares Shqiptare  në ‘Fan Zone’ te Sheshi Skënderbej. Forca Shqipëria! 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat