Temperaturat e larta, Kaderi i shtrihet Lumbardhit...

Mediale Vip

Temperaturat e larta, Kaderi i shtrihet Lumbardhit...

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 17:19
Kaderi dhe Lumbardhi

Lumbardhi dhe Kaderi kanë vendosur që temperaturat e larta t’i kalojnë në bregdet.

Me anë të disa fotografive Lumi zbuloi se gjenden në Shqipëri.

Edhe kësaj radhe nuk kishte si të mungonte momentin romantik mes çiftit.

Aty u shfaq Kaderi e shtrirë mbi trupin e Lumbardhit në shezllon ku duket se po kënaqën në maksimum.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat