“Rrugën e kam humbur në sytë e tu”/ Çifti i “Big Brother VIP” nisin pushimet, ja destinacioni që dyshja kanë zgjedhur për tu relaksuar

Mediale Vip

“Rrugën e kam humbur në sytë e tu”/ Çifti i “Big Brother VIP” nisin pushimet, ja destinacioni që dyshja kanë zgjedhur për tu relaksuar

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 22:57
Lumbardh Salihu, Kaderi

Çifti i “Big Brother VIP Kosova”, Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu kanë nisur pushimet së bashku.

Dyshja kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë si destinacionin e tyre të preferuar për këto ditë relaksi.

Ka qenë futbollisti ai që ka ndarë me ndjekësit foto nga pushimet e tij së bashku me të dashurën, ndërsa syrit të publikut nuk i ka shpëtuar komenti i Lumbardhit.

Image

“Më të mirët jeni, çifti më i mirë deri tani në Big Brother Vip Kosova e Shqipria❤️❤️”- ka shkruar Lumbardhi.

“Rrugën e kam humbur në syt e tu”– komentoi modelja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat