Më të lumtur se kurrë, Ilnisa poston foton e veçantë me Meritonin

Mediale Vip

Më të lumtur se kurrë, Ilnisa poston foton e veçantë me Meritonin

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 23:35
Meritoni/ Ilnisa

Gazetarja Ilnisa Agolli ka treguar se pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, ka treguar se po kalon kohë me të dashurin e saj, Meriton Mjekiqin.

Ilnsia ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto romantike me moderatorin.

Ndërsa çifti me fytyrat që i shndërrisnin nga buzëqeshja dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Image

Historiane dashurisë së Ilnisës dhe Meritonit nisi në shtëpinë e “BBV”, ndërsa dyshja e vazhduan romancën edhe pas daljes nga reality show.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat