Martohet Keith, ish i dashuri i Adriana Matoshit

Mediale Vip

Martohet Keith, ish i dashuri i Adriana Matoshit

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 00:27
Keith Groeneveld, Adriana Matoshi dhe bashkëshortja e tij

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes nga mediat shqiptare.

Kjo për shkak të lidhjes me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Keith muaj më parë zbuloi e ka gjetur dashurinë e re.

Ndërsa mbrëmjen e sotme publikoi disa fotografi duke treguar që i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat